1. kolo - Prodlužky

Nepochopili jste zadání či naopak vzorové řešení? Chcete se zeptat na některé jiné algoritmy?
Zamčeno
nulam
Příspěvky: 9
Registrován: 04-10-2016 08:18
Škola: SŠT a VOŠ Česká Třebová
Rok ukončení studia: 2017

1. kolo - Prodlužky

Příspěvek od nulam »

Smím se optat jak funguje bodování této úlohy? Záleží na rychlosti, na správných výsledcích nebo na něčem úplně jiném?

blazeva1
Organizátor
Příspěvky: 38
Registrován: 22-11-2015 10:24
Škola: fakulta informačních technologií
Rok ukončení studia: 2042

Re: 1. kolo - Prodlužky

Příspěvek od blazeva1 »

Ahoj,
úloha "prodlužky" je hodnocena automatem, který porovnává tvé výsledky s referenčními. Je tedy nejdůležitější, aby tvé výsledky byli správně. Navíc jsou vstupy úlohy rozděleny na tři části, za které můžeš postupně získat 3,4 a 3 body (vždy pokud je celá část v pořádku).

Odevzdání se dělá ve Sfinx, kde si stáhneš vstup, a dostaneš cca 4 minuty na to, abys odevzdal výsledek. Takže program musí být alespoň tak rychlý, abys mohl odevzdat včas.

Jestli se na hodnocení úlohy ptáš kvuli tomu, že za úlohu nedostáváš plný počet, tak zkontroluj vstupní data a jestli splňují vše co předpokládáš (třeba mají prodlužky neočekávaný počet zásuvek).

Zdraví,
Vašek

nulam
Příspěvky: 9
Registrován: 04-10-2016 08:18
Škola: SŠT a VOŠ Česká Třebová
Rok ukončení studia: 2017

Re: 1. kolo - Prodlužky

Příspěvek od nulam »

Zvláštní, některé neočekávané vstupy jsem ošetřoval a za úlohu mám 6 bodů, takže počítám, že mám chybu někde v prostřední části. Ještě na to kouknu, děkuju moc :mrgreen:

karelkoh
Příspěvky: 1
Registrován: 03-11-2016 20:37
Škola: NáhodnáŠkola
Rok ukončení studia: 2017

Re: 1. kolo - Prodlužky

Příspěvek od karelkoh »

Dobrý den, chtěl bych se jen přesvědčit, zda jsem zadání dobře pochopil. Je možné zapojovat vícero prodlužek do sebe? Můžeme spotřebiče zapojit do zdi nebo jen do prodlužky? Pokaždé dostanu za vyřešení jiný počet bodů a už si nevím rady. Předem děkuji za odpověď

Zamčeno