Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Nepochopili jste zadání či naopak vzorové řešení? Chcete se zeptat na některé jiné algoritmy?
Zamčeno
Technikcz
Příspěvky: 3
Registrován: 11-01-2020 16:52
Škola: SPŠ Emila Kolbena Rakovník
Rok ukončení studia: 2020

Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Příspěvek od Technikcz »

Mám problém zjistit kde se stala chyba po vygenerování vstupu, zpracování mým programem a následným odevzdáním v souboru Output.txt přesně podle zadání mi sfinga napsala výsledek 0 (předpokládám bodů, ne chyb), což mě velice zaráží, jelikož jsem prvních 20 příkladů vypočítal ručně a vychází mi přesně tak jak to vypočítal můj program, mohli byste mi prosím říct v čem dělám chybu?
formát mého výstupu je číslo/"No Solution" na každém řádku přesně jako v zadání např.:
0
No solution
0
1
No solution
No solution
1
15
.....
V příloze posílám část mého input.txt (bylo moc velký = pouze 89 příkladů posílám s upraveným číslem v prvním řádku ze 100 > 89), output.txt, důkaz.jpg s fotografií jak dané první příklady můj program zobrazuje/vidí a co z nich zjistil (výsledek)
modrá=auto, bílá=prázdno, červená=rozkopaná křižovatka, červeně na konci = "výsledek"
v případě že bych měl chybu v programu stačí mi napsat že mám chybu v programu, ale pokud ne rád bych věděl co se dějě.
Předem děkuji za odpověď.
Přílohy
Input.txt
(54.32 KiB) Staženo 645 x
důkaz.jpg
důkaz.jpg (151.59 KiB) Zobrazeno 9520 x
Output.txt
(852 bajtů) Staženo 686 x

MiNo
Příspěvky: 10
Registrován: 25-12-2018 19:29
Škola: Nad 3tolou
Rok ukončení studia: 2021

Re: Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Příspěvek od MiNo »

Ahoj,
úlohu mám vyřešenou, přibližně prvních 20 vstupu mi vychází stejně jako tobě, ale dál už se pak některé liší.

Technikcz
Příspěvky: 3
Registrován: 11-01-2020 16:52
Škola: SPŠ Emila Kolbena Rakovník
Rok ukončení studia: 2020

Re: Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Příspěvek od Technikcz »

MiNo píše:
11-01-2020 19:15
Ahoj,
úlohu mám vyřešenou, přibližně prvních 20 vstupu mi vychází stejně jako tobě, ale dál už se pak některé liší.
Děkuji za odpověď, mohl bych vidět vaše výsledky (výstup) na toto konkrétní zadání co jsem poslal pokud ne tak aspoň v kolikátém mám chybu, protože jsem všech 89 z mého odeslaného zadání (input) zkontroloval ručně a v žádném se program nezmýlil, pokud neudělal chybu ve čtení ze zadání, což podle mě není možné (viz poslaný důkaz.jpg) ve kterém je vidět ze zadání 4 zadání nalevo se schodují s 4 posledními čtverci napravo = neměla by tam být žádná chyba ve čtení informací z input.txt + ručně jsem překontroloval všech 89 zadání a ve všech program odpověděl správně.
Předem děkuji za odpověď.

blazeva1
Organizátor
Příspěvky: 38
Registrován: 22-11-2015 10:24
Škola: fakulta informačních technologií
Rok ukončení studia: 2042

Re: Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Příspěvek od blazeva1 »

Rozdíl je pouze ve velkých datech, takže to je nejspíše bugga v řešení. Příklad špatných vůči správným výstupům je:

Kód: Vybrat vše

< 319
< 519
---
> 338
> 531

Technikcz
Příspěvky: 3
Registrován: 11-01-2020 16:52
Škola: SPŠ Emila Kolbena Rakovník
Rok ukončení studia: 2020

Re: Kolo 1. Úloha 1 - Vyjezd

Příspěvek od Technikcz »

blazeva1 píše:
13-01-2020 14:31
Rozdíl je pouze ve velkých datech, takže to je nejspíše bugga v řešení. Příklad špatných vůči správným výstupům je:

Kód: Vybrat vše

< 319
< 519
---
> 338
> 531
Moc děkuji teď vím kde je chyba

Zamčeno