Odezvdání úlohy

Nepochopili jste zadání či naopak vzorové řešení? Chcete se zeptat na některé jiné algoritmy?
Zamčeno
Johnny
Příspěvky: 2
Registrován: 22-09-2015 06:10
Škola: SPŠE a VOŠ Pardubice
Rok ukončení studia: 2017

Odezvdání úlohy

Příspěvek od Johnny »

Ahoj,
Snažil jsem se odevzdat úlohu typu Rozmysli, popiš a naprogramuj, mám to v Javě, řešení je složka, ale odeslat ji nemůžu a rar mi to nebere.
Jak bych to měl odevzdat?
Díky za odpověď

pepa
Příspěvky: 9
Registrován: 02-12-2014 01:11
Škola: FIT ČVUT
Rok ukončení studia: 2016

Re: Odezvdání úlohy

Příspěvek od pepa »

Ahoj,
u uloh typu "Rozmysli, popis a naprogramuj" se odevzdava slovni popis reseni a zdrojovy kod. Tobe predpokladam nejde nahrat zdrojovy kod. Pri odevzdavani reseni nemusis nahravat celou slozku, ktera se k tvojemu programu vztahuje, jelikoz ta nejspise navic obsahuje soubory od tvojeho vyvojoveho prostredi. V teto slozce jednoduse najdi soubor s priponou .java, ktery obsahuje vlastni zdrojovy kod programu co jsi napsal. Na server pak staci nahrat prave tento soubor.

Pokud ti to stale nepujde, nebo budes mit nejake dalsi dotazy, tak se klidne ptej ;)

Johnny
Příspěvky: 2
Registrován: 22-09-2015 06:10
Škola: SPŠE a VOŠ Pardubice
Rok ukončení studia: 2017

Re: Odezvdání úlohy

Příspěvek od Johnny »

Ale já to mám jako 2 soubory zdrojového kódu.

pepa
Příspěvky: 9
Registrován: 02-12-2014 01:11
Škola: FIT ČVUT
Rok ukončení studia: 2016

Re: Odezvdání úlohy

Příspěvek od pepa »

Pak by bylo idealni, kdybys zdrojovy kod ulohy prepsal tak, aby se vesel do jednoho souboru. Ackoliv je mozne, ze rozdeleni do vice modulu jsi z hlediska zasad programovani udelal spravny krok, tak nas zajima hlavne to, jestli program opravdu dela co ma. Uhlednost a navrh zdrojoveho kodu nehodnotime.

Pokud se ti z ruznych duvodu nepodari srazit zdrojovy kod na jeden soubor, tak nam vyjimecne muzes poslat v zipu sve reseni na kontaktni e-mail kontakt(zavinac)fiks.fit.cvut.cz ((zavinac) samozrejme nahrad prislusnym znakem :) ).

Zamčeno